Biz Kimiz?

Yaşam alanlarının doğa ile buluşturma heyecanıyla kurulmuş olan şirketimiz ; bitkisel peyzaj uygulamaları , çevre düzenleme hizmetleri, otomatik sulama sistemleri, çim alan uygulamaları, bahçe bakım hizmetleri , süs bitkileri temini, aydınlatma uygulamaları, drenaj uygulamaları , ahşap yapı uygulamaları, projelendirme ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

ÇINAR ÇEVRE DÜZENLEME olarak istekleriniz doğrultusunda tasarımını gerçekleştirdiğimiz projelerle, yaşamaktan keyif alacağınız estetik, özgün bahçelerle sizleri buluşturuyoruz. Yenilikçi ve girişimci ruhumuzla; yaşamak , çalışmak, öğrenmek ve oynamak için sürdürülebilir mekanlar oluşturuyoruz. Yenilikçi projeler ve ilham verici ortamlar oluşturmak için ihtiyaç , beklentilerinizi sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymanızı amaçlarız..
 

Şirketimiz, yaratıcı ve özgün tasarımlarıyla hayallerinizdeki bahçeyi gerçeğe dönüştürüyor. Kurumsallaşma ve şirket prensibini tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış çerçevesinde ele alan ÇINAR ÇEVRE DÜZENLEME, sektöre yeni bir anlayış getirme kararlılığında.

Ekiple Tanışın

65158_132719946887579_1675370805_n_edite

Kemal Çınar

Kurucu